Hankook Oto Lastik Bayi

Lastikler, aracın ağırlığını destekleyecek, yol sarsıntılarını emecek, çekiş, tork ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletecek ve seyahat yönünü sürdürecek ve değiştirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu dört temel fonksiyonu gerçekleştirmek için lastikler esnek kauçuktan yapılır ve sıkıştırılmış hava ile doldurulur. Lastiğin içindeki şambrel doğru hava basıncının sağlanması için kullanılır, ancak tek başına hava basıncını araç yükünü destekleyecek kadar yüksek tutamaz veya hasar ya da sarsıntılara dayanacak kadar dayanıklı değildir.

Gövde, yüksek basınçla şişirilmiş şambreli korur ve araç yükünü destekler. Lastiğin yolla temas eden kısmına takılan kalın kauçuk katman dış hasara veya aşınmaya dayanabilir. Lastik diş desenleri otomobilin hareketine ve denge ihtiyaçlarına göre seçilir.

Lastiklerin jantlar üzerine sıkıca monte edilmesini sağlamak için sağlam bir yapı gereklidir. Daha seçkin yüksek performanslı araçlara yönelik büyüyen talep ile artık daha karmaşık fonksiyonları ve performansı olan çeşitli lastikler geliştirilmektedir.


Yazlık kışlık olmaz üzere her ebat Hankook lastik satışımız vardır. Ürünlerimiz stoklarda hazır olup yeni tarihlidir. Ücretsiz lastik değişimi yapmaktayız. Winter i*cept iZ 2 (W616) Kışlık Lastik

Winter i*cept iZ 2 (W616) Kışlık Lastik

Hankook  Winter i*cept iZ 2 (W616) Kışlık LastikLastik YapısıYüksek kavramalı silika bileş..

 Winter i*cept RS2 (W452) Kış Lastik

Winter i*cept RS2 (W452) Kış Lastik

Hankook Winter i*cept RS2 (W452)Lastik YapısıGeliştirilmiş kauçuk karışımıGelişmiş karlı v..

Kinergy 4S (H740) Kışlık Lastik

Kinergy 4S (H740) Kışlık Lastik

Hankook  Kinergy 4S (H740) Kışlık LastikLastik YapısıYeni kauçuk karışımıGelişmiş karlı ve ısla..

Kinergy eco2 (K435) Yazlık Lastik

Kinergy eco2 (K435) Yazlık Lastik

Hankook Kinergy eco2 (K435) Yazlık LastikLastik YapısıYüksek dağılımlı silika bileşeniGelişmiş ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)